سایر مطالب

فرش اصل کاشان

خرید فرش اصل

خرید فرش اصل کاشان

خرید فرش اصل، همیشه وقتی صحبت از اصل بودن یک کالا یا… می‌شود همه نگران می‌شویم. زیرا حس اصل نبودن یک کالا اصلا خوب نیست و همیشه نگران خرابی یا… هستیم. در فرش ماشینی نیز به دلیل وجود برخی از دلالان و سودجویان، فرش‌ها تقلبی و بی‌کیفیت زیاد است. برای اینکه در دام این شیادان قرار نگیریم و فرش اصل بخریم بهتر است خرید خود را مستقیم از کارخانه انجام دهیم. چون یک کارخانه اعتبار خود را برای فروش یک محصول خراب نمی‌کند. شما می‌توانید برای خرید فرش اصل و مشاوره قبل از خرید با شماره  09134307625 تماس بگیرید. تمامی محصولات فرش نوین دارای گارانتی 36 ماهه هستند.

قیمت فرش اصل

یکی از راه‌های تشخیص اصل بودن یک فرش قیمت آن است. زیرا در بسیاری از مواقع محصولات بی‌کیفیت با قیمت پایین عرضه می‌شوند تا زود فروشنده از شر آن‌ها راحت شود. همچنین مردم با دیدن قیمت پایین یک محصول بیشتر به خرید ترغیب می‌شوند. از قدیم هم گفته‌اند هر چقد پول بدهی آش میخوری! این جمله در فرش اصل و تقلبی کاملا صادق است. خرید یک محصول اصل باعث می‌شود تا در هزینه‌ها خانواده خود صرفه جویی کنید. زیرا محصولات با کیفیت، دوام خوبی دارند و به راحتی خراب نمی‌شوند. برای اطلاع از قیمت فرش ماشینی اصل و خرید فرش با شماره 09134307625 تماس بگیرید.

فرش 700 شانه اصل

700 شانه یکی از شانه‌های فرش ماشینی است که متاسفانه تقلب زیادی در آن می‌شود. از جنس نخ تا تراکم و نوع دستگاه در این فرش تقلب می‌شود. ما ابتدا توصیه می‌کنیم که فرش 700 شانه نخرید! یا اگر قصد خرید فرش 700 شانه دارید، حتما از کارخانه خرید کنید. شاید قیمت کارخانه به نظر شما از سایر فروشندگان بیشتر باشد ولی مهم این است که فرش خریداری شده اصل است. دوام فرش 700 شانه اصل بین 5 تا 15 سال است و در صورت مراقبت بیشتر تا 20 سال نیز دوام دارد. تراکم فرش 700 شانه اصل 2550 است و جنس نخ آن 100 درصد آکرلیک و با دستگاه HCP تولید می‌شود.

محصولاتی که با دستگاهی غیر از HCP تولید می‌شوند 700 شانه اصل نیستند. برخی از شرکت‌ها با دستکاری دستگاه خود تراکم آن را به 2250 می‌رسانند. این فرش تولید شده اصل نیست و باید مراقب باشید که از این محصولات خریداری نکنید. همچنین برخی از سودجویان جنس نخ را در فرش 700 شانه از آکرلیک به ورژن یا ورجین یا پلی استر، ابریشم مصنوعی و… تغییر می‌دهند. لازم است بدانید که تمام این نخ‌ها از خانواده پلی استر هستند و بعد از گذشت زمان فرش شما سفت و ضمخت می‌شود. بهترین نخ، نخ آکرلیک هیت ست است که بدون پرز و حساسیت است.

قیمت فرش 700 شانه اصل

فی و قیمت فرش 700 شانه اصل در اکثر کارخانه‌ها مشابه است و اختلاف آن کمتر از 100 هزار تومان است. اگر فرشی ارزان به شما ارائه می‌شود که قیمت آن اختلاف زیادی با سایر کارخانه‌ها دارد قطعا در تولید این فرش تقلب شده است. متاسفانه سازمان استاندارد نیز در ایران زیاد مطمئن نیست و شرکت‌های متخلف از این موضوع سوء استفاده می‌کنند. گران بودن محصول یک کارخانه نیز نشان دهنده کیفیت بالای آن محصول نیست. بسیاری از شرکت‌ها به دلیل برندینگ و تبلیغات تلویزیونی محصولات خود را گران‌تر از ارزش خود به بازار ارائه می‌کنند. خرید فرش 700 شانه ارزان و گران هر دو اشتباه است.

در مورد قیمت این نکته را هم به یاد داشته باشید که فرش 700 شانه فقط با تراکم 2550 اصل است. اگر فروشنده این محصول را با تراکم 3000 یا حتی 3100 به شما ارائه می‌کند این کاملا تقلب است. اصلا فرش 700 شانه با تراکم بالاتر و پایین‌تر از 2550 اصل نیست. البته تعداد رنگ نیز در برخی از مواقع دست مایه کلاهبرداری می‌شود. بهتر است بدانید که فرش 700 شانه به دو صورت 8 رنگ و 10 رنگ تولید می‌شود. تعداد رنگ بیش از 10 رنگ در فرش ماشینی امکان پذیر نیست و کاملا دروغ است. شما می‌توانید برای خرید فرش اصل 700 شانه با شماره 09134307625 تماس بگیرید. برای خرید فرش 700 شانه کلیک کنید.

فرش 1200 شانه اصل

1200 شانه با تراکم 3600 و با نخ 100 درصد آکرلیک فرش اصل است. اگر فرش خریداری شده شما فرش 1200 شانه با تراکم کمتر یا بیشتر است یا جنس نخ غیر از آکرلیک است. این فرش تقلبی است و می‌توانید آن را به فروشنده عودت دهید. دستگاه بافت فرش 1200 شانه نیز HCI است که برای بافت فرش 1000 شانه نیز در گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفت. در حال حاضر فرش 1200 شانه تقلبی نسبت به فرش 700 شانه تقلبی کمتر است. برای خرید فرش 1200 شانه اصل می‌توانید با شماره 09134307625 تماس بگیرید. همچنین با مراجعه به دسته بندی محصولات ما می‌توانید از بین مدل‌ها و رنگ‌های مختلف اقدام به خرید کنید. برای خرید فرش 1200 شانه کلیک کنید.

فرش 1500 شانه اصل

1500 شانه یکی از فرش‌های پرفروش در این روزها است شاید درصد تقلب در این فرش نسبت به فرش 1200 شانه بیشتر باشد. ولی قطعا از فرش 700 شانه تقلبی کمتر خواهد بود. بسیاری از شرکت‌ها در حال تولید فرش 1500 شانه اصل با تراکم 4500 و نخ 100 درصد آکرلیک هیت ست هستند. اما در این بین برخی از شرکت‌ها، دستگاه فرش 1000 شانه خود را به 1500 تبدیل کردند. فرش تولیدی این دستگاه‌ها در واقع 1000 شانه است ولی با تراکم بالاتر شاید در حد 3500 تراکم ارائه می‌شود. قطعا کیفیت فرش تولید شده با دستگاه HCE که دستگاه بافت فرش 1500 شانه است با دستگاه تبدیلی متفاوت است. برای مشاهده محصولات و خرید فرش 1500 شانه کلیک کنید.

فرش 1600 شانه اصل

تولید فرش 1600 شانه در ایران و مخصوصا در شهر کاشان به تازگی انجام شده است. کیفیت این نوع فرش بسیار بی‌نظیر است و به دلیل تولید محدودی که دارد در واقع می‌توان گفت تقلبی در آن وجود ندارد و یا خیلی کم است. قیمت فرش 1600 شانه اصل نسبت به فرش 1500 شانه و… گران‌تر است. به دلیل ریز بافت بودن این فرش، زیبایی منحصر به فردی دارد. جنس نخ فرش 1600 شانه از نخ آکرلیک است که بسیار لطیف و نرم است. رخ و نمای این فرش در حد فرش دستباف قم است و می‌توانید مانند فرش دستباف، این فرش را نیز تا کنید و حمل نقل نمایید.

فرش 1700 شانه اصل

1700 شانه در ایران هنوز معرفی نشده است و در سال جدید این محصول رونمایی خواهد شد. شاید برخی از افراد این فرش را در نمایشگاه دموتکس دیده باشند ولی عرضه عمومی این محصول هنوز انجام نشده و بسیار محدود است. تقلب در فرش 1700 شانه به دلیل اینکه هنوز عرضه نشده، بسیار کم و نادر است. قیمت فرش 1700 شانه نیز نسبت به سایر فرش‌ها بسیار گران‌تر است. نخ این فرش از جنس 100 درصد آکرلیک است و دوام و لطافت خوبی دارد. شما می‌توانید برای خرید فرش 1700 شانه اصل با شماره  09134307625 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید به صورت اقساطی اقدام به خرید نمایید، برای خرید فرش قسطی کلیک کنید.

خرید فرش 12 متری اصل

سایز 12 متری یکی از سایزهای پرفروش فرش در ایران است. در معماری و مهندسی ساختمان‌ها نیز فرش خور بودن ساختمان بر مبنای سایزهای استاندارد رعایت می‌شود. اگر سالن پذیرایی بزرگی دارید می‌توانید فرش‌هایی با سایز بزرگ‌تر از 12 متر خریداری کنید. فرش 20 متری و فرش 24 متری نمونه‌ای از فرش‌های سایز بزرگ است. ابعاد این فرش‌ها به ترتیب 4*5 متر و 4*6 متر است و بسیار پرفروش هستند. همچنین اگر پذیرایی و سالن شما کوچک است می‌توانید فرش 9 و یا 6 متری خریداری کنید. اما در زمان خرید به اصل بودن فرش دقت کنید. صحبت‌های شفاهی فروشنده برای اصل بودن یک فرش کافی نیست.

چطور بفهمیم فرش ما اصل است؟

برای اطلاع از اصل بودن فرش ابتدا باید به مشخصات درج شده روی لیبل فرش دقت کنید. سپس باید به اطلاعات بافت شده پشت فرش و لبه بالایی و پایینی فرش نگاه کنید. درج نماد استاندارد ایران و اروپا CE روی لیبل فرش و روی بدنه فرش به صورت بافت شده نیز نشان دهنده کیفیت بالای فرش است. همچنین درج مشخصات دقیق از فرش پشت فرش و همچنین شماره تلفن و آدرس شرکت بر روی لیبل بسیار مهم است. در پایان وجود یک کارت گارانتی با زمان طولانی روی فرش همه چیز را تمام می‌کند. حال هر کدام از این موارد را فرش شما ندارد، احتمال اصل نبودن فرش شما زیاد می‌شود.

بهترین برند فرش ماشینی

به نظر شما بهترین برند فرش ماشینی کدام است؟ آیا برندهایی که تبلیغات تلویزیونی دارند بهترین برند هستند؟ قطعا خیر. محصولات با کیفیت همیشه مشتری خود را دارند و اغلب صادراتی هستند. شرکت‌هایی که محصولات با کیفیتی دارند نیاز به تبلیغات تلویزیونی نداشته و در تمام طول سال در حال تولید فرش هستند. در بیشتر مواقع شرکت‌های بی‌کیفیت و یا شرکت‌هایی که تولید پایینی دارند برای بازاریابی اقدام به تبلیغات می‌کنند. از گذشته گفته‌اند مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید. پس در زمان خرید فرش خوب به تبلیغات آن شرکت توجه نکنید. داشتن گارانتی بلند مدت و همچنین جنس نخ خوب برای فرش ماشینی بسیار مهم است.

کاشان

شهر فرش ایران، کاشان است و اگر یک بار به کاشان مراجعه کنید می‌توانید علاوه بر لذت بردن از بافت سنتی کاشان، فرش خود را به صورت حضوری از کارخانه خریداری نمایید. بیش از 700 شرکت فعال در زمینه تولید فرش ماشینی در شهر کاشان و اطراف کاشان وجود دارد. بافت این شرکت‌ها از نظر شانه، تراکم، کیفیت و… با یکدیگر متفاوت است. در زمان خرید فرش از کارخانه، کارت گارانتی را از شرکت دریافت نمایید. لازم است بدانید کلیه سفارشات نقدی در سایت ما دارای ارسال رایگان هستند. شماره تلفن کارشناسان ما برای خرید 09134307625 است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *