شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فرش نوین کاشان

قوانین عمومی

در ابتدا لازم به ذکر است که کلیه اصول و ضوابط فرش نوین کاشان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فرش نوین کاشان تغییراتی در آینده لحاظ شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود کاربران و مشتریان فرش نوین کاشان متعهد به رعایت آنها در هر زمان با شرایط جدید خواهند بود.

 

تعریف مشتری یا کاربر فرش

مشتری یا کاربر فرش  به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فرش نوین کاشان اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

زمانی  که شما خریدار عزیز از سرویس ها و خدمات فرش نوین کاشان استفاده می‏کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏ کنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و ضوابط باشد ، شما موافقت میکنید که فرش نوین کاشان به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، اخبار، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها ، امکان دارد فرش نوین کاشان برای اعضای سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند ، می توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فرش نوین کاشان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند کاملا احترام گذاشته ، و از آن محافظت می‏‌کند .

 

ثبت ، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند .
فرش نوین کاشان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد .

جبران خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه فرش نوین کاشان همواره نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد . تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فرش نوین کاشان تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری ، خسارت را جبران می کند .
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فرش نوین کاشان اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه فرش نوین کاشان ارسال شود.