ارسال سفارش

نحوه ارسال فرش، ارسال سفارشات به سراسر کشور انجام می‌شود. شما مشتریان عزیز در هر کجای ایران عزیز زندگی می‌کنید می‌توانید از محصولات فرش نوین خریداری نمایید. روش‌های ارسال سفارش در مجموعه فرش نوین متنوع است و به هر صورت که شما مایل باشید، سفارش‌تان ارسال می‌شود. یکی از ارزان‌ترین روش‌های ارسال، ارسال با باربری است که تمامی شهرهای ایران را شامل می‌شود. همچنین ارسال با تیپاکس و شرکت پست نیز شامل همه شهرها و روستاهای ایران است. تحویل در روش تیپاکس و شرکت پست به صورت درب منزل است.

 

روش‌های ارسال فرش

  • ارسال با باربری
  • ارسال با تیپاکس
  • ارسال با شرکت پست
  • ارسال با اتوبوس رانی
  • ارسال با چاپار

 

خرید اقساطی فرش

 

تحویل سفارشات

سفارشاتی که از طریق تیپاکس، شرکت پست، اتوبوس رانی و چاپار انجام می‌شود باید قبل از ارسال با شرکت تسویه حساب شده باشند. در صورتی که می‌خواهید بعد از دیدن فرش وجه خود را با شرکت تسویه حساب نمایید می‌توانید با پرداخت بیعانه و ثبت سفارش در سایت، فرش خود را در باربری شهرتان تحویل بگیرید. در روش ارسال با باربری شما می‌توانید مانده حساب خود را بعد از رویت فرش در باربری شهرتان تسویه کنید، نحوه ارسال سفارشات.

 

مدت زمان تحویل سفارشات

تحویل در روش باربری و اتوبوس رانی سریع‌ترین نوع روش ارسال است و مشتریان بین 24 ساعت الی 72 ساعت سفارش را تحویل می‌گیرند. ارسال در روش تیپاکس و شرکت پست و همچنین چاپار با توجه به فاصله شهر مقصد از کاشان حدودا بین 2 الی 5 روزکاری انجام می‌شود. البته سفارشات تهران و کرج در روش تیپاکس به صورت 24 الی 48 ساعته تحویل می‌شود.

 

هزینه ارسال سفارشات

اگر سفارش شما به صورت خرید اقساطی ثبت شده باشد در این روش هزینه ارسال با خریدار است. ولی اگر به صورت نقدی ثبت سفارش کنید، سفارش شما به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شود. برای اطلاع از نحوه خرید و ثبت سفارش کلیک کنید. همچنین برای اطلاع از گارانتی محصولات و شرایط گارانتی فرش کلیک نمایید، نحوه ارسال سفارشات.

 

نحوه ارسال سفارشات

 

نحوه ارسال سفارشات در کاشان و حومه

همشهریان عزیز در صورتی که مایل باشند می‌توانند به صورت حضوری سفارش خود را از انبار شرکت بارگیری نمایند. ارسال در کاشان و حومه شهر کاشان از طریق ارسال داخلی و با وانت انجام می‌شود. مدت زمان تحویل در روش ارسال با وانت برای شهر کاشان 24 ساعته هست و در کمترین زمان به شما تحویل می‌شود.