اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

آدرس پستی: کاشان. فاز ۲ ناجی آباد. خیابان بهارستان. مینو ۱۴
تلفن همراه: 09134307625
تلفن تماس: 03155434745
شماره تلگرام و واتساپ: 09375454464
کد پستی: ۸۷۱۹۷۱۱۱۱۱⁧

سوالات متداول

 بله. اگر خریدار قیمت کامل فرش را به صورت آنلاین پرداخت نماید میتواند از امکان ارسال رایگان فرش درب منزل استفاده کند ولی اگر فقط مبلغ بیعانه فرش را بپردازد. فرش یا فرش های سفارش داده شده تا بابری شهر مقصد به صورت رایگان ارسال می شود و بهای جابجایی از باربری تا منزل به عهده مشتری خواهد بود.

در صورتی که در فرش هر گونه عیب و نقصی وجود داشته باشد یا با فاکتور مشتری تطابق نداشته باشد. خریدار میتواند در مدت 7 روز فرش یا فرش های خریداری شده را به شرکت فرش نوین بر گرداند.
شرکت فرش نوین تمام تلاش خود را انجام می دهد تا فرش را در اسرع زمان ممکن به مشتری تحویل دهد. در صورت وجود فرش در انبار، پروسه کنترل کیفی فرش و ارسال فرش درخواستی در فاصله 3-5 روز کاری به طول می انجامد و در صورت عدم وجود فرش در انبار پروسه بافت فرش ماشینی به مدت بالا اضافه گشته و مدت زمان ارسال محصول بین 3 تا 14 روز متغیر خواهد بود.
 
در صورت خرید تابلو فرش از فروشگاه آنلاین فرش، 1-7 روز طول میکشد تا تابلو فرش به دست مشتری برسد.

 بله شرکت فرش نوین پاسخگوی مشتریان در جای جای کشور ایران خواهد بود.

بله، فروشگاه فرش نوین برای جلب رضایت مشتریان امکان خرید فرش را با پرداخت بیعانه در سایت خود قرار داده است. و مشتری می تواند با پرداخت 100000 تومان فرش ماشینی مورد نظر خود را در شهر مقصد تحویل گرفته و مابقی مبلغ را در هنگام تحویل فرش پرداخت نماید.

نظرات، انتقادات و پیشنهادات

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

    فروشگاه فرش نوین کاشان یکی از با سابقه‌ترین فرشگاه‌ها فرش در ایران است. و انواع محصولات فرش ماشینی را به صورت 1200 شانه، 1000 شانه، 700 شانه، طرح 700شانه. تابلو فرش، فرش مدرن، فرش کودک، محصولات فرش ارزان قیمت، فرش لوکس، پشتی و سجاده فرش به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. محصولات فروشگاه فرش نوین با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده است. و به صورت بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه به فروش می‌رسد. تمام محصولات دارای 10 سال ضمانت نامه کتبی است. ارسال رایگان محصول از خدمات این تولیدی است.